ELEKTRO MANYETİK SİLAHLAR VE İNSAN ÜZERİNDEKİ ETKİLERİ

ELEKTRO MANYETİK SİLAHLAR VE İNSAN ÜZERİNDEKİ ETKİLERİ

 

 

 

 

Beynimiz 1Hz ile 35 hertz arasında bir takım darbe sinyaller üretiyor. Bunlardan,derin uyku sırasında 1-3Hz(delta dalgaları),yorgunluk veya hafif uyku sırasında 5-7 hertz (Theta dalgaları)Alarm veya herhangi bir uyarılma sırasında 8-12 hertz( Alpha dalgaları),çok meşgul olduğumuzda 14-30 hertz (beta dalgaları),10 hertz civarında ise normal işler yaparken(sınıflandırma yok).Eğer dikkat edecek olursanız bu dalga boyları ELF frekanslarında,yani bizim bu günlerde üzerinde durduğumuz,TESLA,HAARP gibi projelerin çalışma alanlarına da giriyor.Eğer bir minik ELF frekansları yayıcı taşırsanız ve 8-12 hertz yayın yapacak şekilde ayarlanmışsa bu cihazı bir satıcı taşıyorsa,sizin yanınıza yaklaştığında bir şeyler almak isteğinizin artış oranı fazlalaşacaktır,zira onun yanında bir rahatlama hissedeceksiniz.Bu yöntem sadece bir deneydir.

(David S. Walonick/http://www.borderlands.com/archives/arch/elf.htm)buna benzer binlerce çalışma yapılmaktadır.

 

Yukardaki resim bu Elektro manyetik silahların başlangıcı diyebileceğimiz LIDA MACHINE( U.S. #3,773,049 )'in basına sızmış ilk ve tek görüntüsüdür. Bu Rus cihazı insan beyinlerini yukarda anlattığımız alt frekanslar seviyesinde bombardıman etmektedir,bir örneği vietnam savaşında psychotronic silah olarak kullanılmıştır.

CIA tarafından Kanada’lı Dr. Ross Adey den satın alınmıştır.Neler yapabildiği henüz net olarak bilinmemekle beraber insan beyninin uzaktan kumandalı olarak etkileneceğine resmi bir kanıt sayılmalıdır,sanırım.

 

yukarda gördüğünüz grafik elektro manyetik gizli silahların insanlar üzerindeki etkilerini bilinen raporlara göre gösteriyor. Amerikan Güvenlik teşkilatının bu teknolojiye 1960 yıllardan ber sahip olduğu kuvvetle tahmin ediliyor ve bazı deliller var.

Örneğin JOHN ST. CLAIR AKWEI, ULUSAL GÜVENLİK TEŞKİLATI(NSA)’na karşı bir dava açmıştı ve hala devam ediyor. Dava dosyasından bizimle ilgili bir bölümü Türkçeleştirdim ve sizlere sunuyorum.(EN ALT BÖLÜMDE).Tercümede bizim en çok ilgimizi çeken bölüm bu teknolojinin askeri savaş uçaklarında da kullanılmasıdır .Sanırım incirlik  üssündeki bazı uçaklarda buna benzer sistemlerin kullanılma olabilirlilik oranı oldukça yüksektir.

 

 

Örnek EMF Beyin Uyarıcılar frekans listesi

Brain Area

Bioelektrik Rezonans Frekansı

Information Induced Through Modulation

Motor Control Cortex

10 Hz

Motor Impulse co-ordination

Auditory Cortex

15 Hz

Sound which bypasses the ears

Visual Cortex

25 Hz

Images in the brain bypassing the eyes

Somatosensory

9 Hz

Phantom touch sense

Thought Center

20 Hz

Imposed subconscious thoughts

1960-65 yıllarında Amerikanın Moskova elçisinin esrarengiz ölümü dikkatleri çekmişti. Elçilik deki ölümlerin henüz tam olarak anlaşılamayan elektromanyetik etkilenmeden olduğu sanılmaktaydı. Bu bulgu üzerine çok gizli bir araştırma projesi başlatıldı ve adına PROJECT PANDORA denildi. Bu proje beraberinde alt dalları olan TUMS, MUTS, ve BAZAR adlı gizli projelerde yürütüldü.

Advanced Research Project Agency (ARPA),Deniz kuvvetleri ve Kara kuvvetleri bu projelerde yer aldılar. Projede önemli veriler elde edildi EMF sinyaller ile insanlar uzak dan tespit edildiği gibi öldürülebiliniyordu. Moskova elçiliğindeki esrarengiz ölüm çözülmüş ve bu teknik elde edilmişti. psychotronic silah 320 km mesafeden insan üzerinde etki yapabiliyor, metabolizmayı etkileyerek ölüme yol açıyordu. Aşağıdaki şema ise bugünkü kullanım şekillerini sizlere gösteriyor

 

 

ABD Ulusal Güvenlik Teşkilatındaki gizli operasyonlar. ABD Ulusal Güvenlik Teşkilatı’na karşı açılan bir dava dosyası, bireyleri kontrol altında tutmak için tasarlanan ürkütücü teknolojileri ve programları açıklamaktadır. Aşağıda açıklanan belge, John St. Cleir Akwei tarafından Ulusal Güvenlik Teşkilatı (NSA)’ya karşı Washington’da açılan bir dava dosyasını anlatmaktadır Ulusal Güvenlik Teşkilatı ile ilgili bilgilerini, ulusal güvenlik faaliyetlerinin teknolojilerini ve kişileri izlemek için yapılan gizli operasyonları belirtmektedir.ULUSAL GÜVENLİK TEŞKİLATI’NIN GÖREVİ VE YURT İÇİ

İSTİHBARAT OPERASYONU

 

HAZIRLAYAN : GALAKTİK İNSAN WEB TEAM 

YAZININ DEVAMI:  http://www.galaktikinsan.com adresindedir.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !